Publications Office of the EU
Polija-Łódź: Akrilskābes esteri - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Łódź: Akrilskābes esteri

  • Publicēts
    30/06/2021
  • Termiņš
    05/08/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    05/08/2021
  • Piešķirts
    21/09/2021
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa
Izpildes vieta
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
24323320 Akrilskābes esteri
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
61,500.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
IZ/ZP-236-11/21
Apraksts

Środek wiążący-wodna dyspersja polimeru na bazie estrów kwasu akrylowego – wodny roztwór żywicy akrylowej o parametrach:
- gęstość (200C) 1,03÷1,07 g/cm3
- lepkość (230C) 100÷600 mPa . s
- zawartość substancji stałej ca. 48÷52%
- pH 7,0÷9,0
- z dodatkiem środka zapewniającego odporność na korozję miedzi w obecności superabsorbentu (badaną zgodnie z procedurą IW) w wodzie wodociągowej, wodzie dejonizowanej i wodzie morskiej
-Nie dopuszcza się w składzie związków siarki i rozpuszczalników węglowodorowych i chlorowcopochodnych
- Temperatura zapłonu >100˚C
- Temperatura wrzenia >180˚C
- Prężność par w temp. 20˚C<12Pa
- Kategoria toksyczności ostrej nie niższa niż IV- według kryteriów rozporządzenia CLP
- Brak uciążliwego zapachu
- Ilość: 30 000 kg
Termin realizacji sukcesywnych dostaw nie może być dłuższy niż 14 dni od daty złożenia zamówienia.
Do każdej dostawy należy dołączyć świadectwo jakości/atest lub dokument potwierdzający posiadanie Syst

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa
Pasta adrese: ul. Brzezińska 5/15
Pilsēta: Łódź
NUTS kods PL711
Pasta indekss: 92-103
Valsts: POL
Kontaktpersona: Małgorzata Piotrowska
Galvenā adrese: www.iw.lodz.pl
Elektroniski:
https://platformazakupowa.pl/pn/iw
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
05/08/2021 10:10
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
61,500.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: LIBERTY CHEMICALS s.r.l
Pasta adrese: Via Sandro Pertini, 14
Pilsēta: ARSAGO SEPRIO (VA),
Pasta indekss: 21010
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.