Publications Office of the EU
Spānija-Majadahonda: Reaģenti un kontrastvielas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Majadahonda: Reaģenti un kontrastvielas

  • Publicēts
    02/02/2018
  • Termiņš
    12/03/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    05/04/2018
  • Piešķirts
    30/04/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Izpildes vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33696000 Reaģenti un kontrastvielas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
242,347.05 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
157,002.04 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
GCASU 2018-3-FAR
Apraksts

Suministro de gadolinio

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Pasta adrese: C/ Joaquín Rodrigo, 2.
Pilsēta: Madrid.
Pasta indekss: 28222
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Registro del Hospital U. Puerta de Hierro Majadahonda.
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
05/04/2018 10:30
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.