Publications Office of the EU
PL-Konin: Nieru dialīzes ierīces - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

PL-Konin: Nieru dialīzes ierīces

  • Publicēts
    16/02/2011
  • Termiņš
    25/03/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    25/03/2011
  • Piešķirts
    26/04/2011
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33181000 Nieru dialīzes ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
185,185.19 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
5
Piedāvājuma atsauces numurs
WSZ-FZ-3/2011
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych do hemodializ (5 pakietów).

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
25/03/2011 11:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
CPV kods

33181000 - Nieru dialīzes ierīces

33140000 - Medicīnas palīgmateriāli

Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.