Publications Office of the EU
CZ-Ostrava: Medicīniskās ierīces - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

CZ-Ostrava: Medicīniskās ierīces

  • Publicēts
    17/03/2012
  • Termiņš
    20/04/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    20/04/2012
  • Piešķirts
    19/07/2012
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Fakultní nemocnice Ostrava
Izpildes vieta
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33100000 Medicīniskās ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,800,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,129,610.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
OŘN-33/11
Apraksts

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 1 systému laparoskopické sestavy s příslušenstvím a 1 setu instrumentária pro Urologické oddělení FN Ostrava a to ve specifikaci a dle požadavků zadavatele uvedených v zadávací dokumentaci a jejich přílohách. Předmět plnění je rovněž spojen se zajištěním záručního a pozáručního servisu na dodanou zdravotnickou technologii.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
20/04/2012 09:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
3,800,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
4,129,610.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu
Pasta adrese: Evropská 176
Pilsēta: Praha
Pasta indekss: 160 41
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.