Publications Office of the EU
Lietuva-Neringa: Vides pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lietuva-Neringa: Vides pakalpojumi

  • Publicēts
    02/12/2022
  • Termiņš
    06/01/2023
  • Piešķirts
    06/03/2023
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija
Izpildes vieta
NUTS code: LT Lietuva
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: LT Lietuva
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90700000 Vides pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
202,278.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
202,278.80 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija (toliau – Užsakovas) numato pirkti krantotvarkos priemonių įgyvendinimo pajūrio juostoje (Kuršių nerijoje) paslaugas (toliau – Paslauga).
Pirkimas bus vykdomas įgyvendinant projektą Nr. 05.1.1-APVA-V-005-01-0001 „Baltijos jūros kranto (apsauginio kopagūbrio) tvirtinimas Kuršių nerijoje“ pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę 05.1.1-APVA-V-005 „Pajūrio juostos tvarkymas“ dalį - krantotvarkos priemonių įgyvendinimo pajūrio juostoje.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija
Nacionālais reģistrācijas numurs: 193064642
Pasta adrese: Naglių g. 8, LT-93123 Neringa
Pilsēta: Neringa
NUTS kods LT
Pasta indekss: LT93123
Valsts: LTU
Kontaktpersona: Lina Dikšaitė
Galvenā adrese: http://www.nerija.lt
Elektroniski:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=667625&B=PPO
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
202,278.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
202,278.80 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Uždaroji akcinė bendrovė "Raguvilė"
Pasta adrese: Raguviškių k., Kretingos r. sav.
Pilsēta: Kretinga
Pasta indekss: LT-97160
Valsts: LTU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.