Publications Office of the EU
Vācija-Naumburg: Notekūdeņu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Vācija-Naumburg: Notekūdeņu pakalpojumi

  • Publicēts
    12/02/2020
  • Termiņš
    16/03/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/03/2020
  • Piešķirts
    27/04/2020
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Abwasserzweckverband Naumburg
Izpildes vieta
NUTS code: DEE08 Burgenlandkreis
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEE08 Burgenlandkreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90400000 Notekūdeņu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
288,736.94 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
EigÜVO-E-00550-PG3
Apraksts

Reinigung und Inspektion des Kanalnetzes im Plangebiet PG3 (Bad Kösen).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.evergabe.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/03/2020 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.