Publications Office of the EU
Polija-Henryków: Mežsaimniecības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Henryków: Mežsaimniecības pakalpojumi

  • Publicēts
    27/10/2023
  • Termiņš
    28/11/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    28/11/2023
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Henryków
Izpildes vieta
NUTS code: PL518 Wrocławski
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL518 Wrocławski
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77200000 Mežsaimniecības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
7
Piedāvājuma atsauces numurs
NN.270.7.2023
Apraksts

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Henryków w roku 2024.Przedmiot zamówienia został podzielony na części („Pakiet”)
Pakiet 1 – L. Suchowice;
Pakiet 2 – L. Gościęcice, Witostowice 1 część, (w załącznikach do SWZ stosowany jest skrót „pakiet 2 - L. Gościęcic”);
Pakiet 3 – L. Krzywina;
Pakiet 4 – L. Skalice;
Pakiet 5 – L. Strachów 1 część, Muszkowice, (w załącznikach do SWZ stosowany jest skrót „pakiet 5 – L. Muszkowic” ;
Pakiet 6 – L. Witostowice 2 część, Niedźwiedź, (w załącznikach do SWZ stosowany jest skrót „pakiet 6 – L. Niedźwied” ;
Pakiet 7 – L. Strachów 2 część, Sarby, (w załącznikach do SWZ stosowany jest skrót „ pakiet 7 - L. Sarby, St” ;

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Henryków
Pasta adrese: ul. Polna 5
Pilsēta: Henryków
NUTS kods PL518
Pasta indekss: 57-210
Valsts: POL
Kontaktpersona: Bogusław Jendryka
Galvenā adrese: http://www.henrykow.wroclaw.lasy.gov.pl/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
28/11/2023 10:30
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.