Publications Office of the EU
Francija-Douai: Masspektrometrs - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Douai: Masspektrometrs

  • Publicēts
    08/07/2016
  • Termiņš
    31/08/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    05/09/2016
  • Piešķirts
    02/11/2016
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
École des mines de Douai
Izpildes vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38433100 Masspektrometrs
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
500,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
416,665.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
no 16 EMD 035 M
Apraksts

Achat d'un spectromètre de masse par transfert de protons haute résolution ainsi que son système de contrôle et de traitement de données.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: École des mines de Douai
Nacionālais reģistrācijas numurs: 19590342200010
Pasta adrese: 941 rue Charles Bourseul — CS 10838
Pilsēta: Douai
NUTS kods FR301
Pasta indekss: 59508
Valsts: FRA
Kontaktpersona: Annie Demski
Galvenā adrese: http://www2.mines-douai.fr
Elektroniski:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_qoSsJVZ9I0
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
05/09/2016 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
500,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
416,665.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Ionicon Analytik Gesellschaft mbH
Pasta adrese: Eduard-Bodem-Gasse 3
Pilsēta: Innsbruck
Pasta indekss: 6020
Valsts: AUT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.