Publications Office of the EU
Nīderlande-Beilen: Ielu tīrīšanas un slaucīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nīderlande-Beilen: Ielu tīrīšanas un slaucīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    07/12/2022
  • Termiņš
    24/01/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    24/01/2023
  • Piešķirts
    20/02/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Gemeente Midden-Drenthe
Izpildes vieta
NUTS code: NL131 Noord-Drenthe
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NL Nederland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90610000 Ielu tīrīšanas un slaucīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
383,300.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2901767
Apraksts

Het verwijderen van onkruid op verharding alsmede al het afval op verharding, zoals natuurlijk vuil, zwerfvuil en vuil in de goot binnen de bebouwde kom en buiten de bebouwde kom, door één Opdrachtnemer op basis van prestatie- en aanvullende eisen.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Gemeente Midden-Drenthe
Nacionālais reģistrācijas numurs: 10502380
Pasta adrese: Raadhuisplein 1
Pilsēta: BEILEN
NUTS kods NL
Pasta indekss: 9411NB
Valsts: NLD
Kontaktpersona: Arjan Cappon
Galvenā adrese: http://www.middendrenthe.nl
Elektroniski:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/281460/details
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
24/01/2023 15:15
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
383,300.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SIGHT Landscaping B.V.
Pasta adrese: Fokko Kortlanglaan 137
Pilsēta: HARDERWIJK
Pasta indekss: 3845LC
Valsts: NLD
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.