Publications Office of the EU
D-Hohenstein-Ernstthal: Vidusskolas celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

D-Hohenstein-Ernstthal: Vidusskolas celtniecības darbi

  • Publicēts
    08/11/2011
  • Termiņš
    29/11/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    29/11/2011
  • Piešķirts
    20/12/2011
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Izpildes vieta
NUTS code: DED45 Zwickau
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45214220 Vidusskolas celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
262,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
295,599.81 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
SARI11/12_NP02/L07
Apraksts

Ca. 800 m² abgehängte Decke aus Aluminium Conturraster, gelocht, mit Unterkonstruktion;
Ca. 1 700 m² abgehängte Akustikdecke;
Ca. 570 m² abgehängte Gipskartondecke;
Ca. 940 m² Metallständerwände in verschiedenen Wandstärken;
Ca. 300 m² Vorwände;
Ca. 470 m² Verkofferungen;
1 Stück geflatete Designdecke (Grundfläche ca. 140 m²);
Werksplanungen und statische Nachweise für alle Unterhangdecken.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Pasta adrese: Altmarkt 41
Pilsēta: Hohenstein-Ernstthal
Pasta indekss: 09337
Valsts: DEU
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
29/11/2011 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
262,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
295,599.81 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Plesch & Seidel GmbH
Pasta adrese: Auerbacher Straße 93
Pilsēta: Klingenthal
Pasta indekss: 08248
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.