Publications Office of the EU
PL-Łódź: Automaģistrāļu un ceļu būvdarbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Łódź: Automaģistrāļu un ceļu būvdarbi

  • Publicēts
    19/03/2013
  • Termiņš
    25/04/2013
  • Piedāvājumu atvēršana
    25/04/2013
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Miasto Łódź – Zarząd Dróg i Transportu
Izpildes vieta
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45233100 Automaģistrāļu un ceļu būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
ZDiT-DZ.331.23.2013.
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest budowa przejazdów rowerowych.
1.Część I – Budowa przejazdów rowerowych wraz z sygnalizacja świetlną z brakującymi odcinkami dojazdowymi dróg rowerowych w lokalizacjach:
a) al. Mickiewicza - ul. Łąkowa,
b) ul. Konstantynowska - ul. Krakowska,
c) al. Włókniarzy przy ul. Żubardzkiej,
d) ul. Zgierska przy ul. Stefana,
e) ul. Zgierska - ul. Julianowska,
g) ul. Zachodnia przy C.H. Manufaktura,
h) ul. Julianowska - ul. Żarnowcowej,
i) al. Mickiewicza - al. Kościuszki,
j) ul. Zgierska przy ul. Dolnej,
k) ul. Kopcińskiego przy ul. Jaracza,
1) ul. Wujaka przy ul. Puszkina,
ł) al. Włókniarzy przy ul. Lutomierskiej i Wielkopolskiej
m) ul. Sienkiewicza na przedłużeniu al. Schillera.
Zakres robót obejmuje:
- wyznaczenie za pomocą organizacji ruchu projektowanych przejazdów rowerowych wraz z przejściami dla pieszych,
- wykonanie odcinków dojazdowych dróg rowerowych i dowiązań ciągów pieszych w niezbędnym zakresie,
- korekta krawężników drogowych ( obniżenie istniejących krawężników) w obrębie przejazdów w niezbędnym zakresie,
- zaprojektowanie przejazdów przez torowiska tramwajowe,
- sygnalizacja świetlna wraz z zasilaniem elektrycznym na przebudowywanych przejazdach,
- roboty ziemne i nawierzchniowe,
- niezbędne rozbiórki,
- przełożenie istniejących nawierzchni w celu nawiązania do projektowanych odcinków,
- odtworzenie istniejących elementów naruszonych w trakcie prowadzenia prac.
2. Cześć II - Budowa przejazdów rowerowych wraz z brakującymi odcinkami dojazdowymi dróg rowerowych w lokalizacjach:
a) ul. Nowomiejska na wysokości głównych alejek Parku Staromiejskiego,
b) ul. Warszawska przy ul. Wycieczkowej,
c) al. Włókniarzy przy ul. 11 Listopada,
d) skrzyżowanie ul. Dąbrowskiego i Lodowej,
e) ul. Transmisyjna przy ul. Rokicińskiej,
g) ul. Pomorska przy ul. Lumumby,
h) ul. Lumumby przy ul. Pomorskiej,
i) ul. Zgierska przy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
j) ul. Źródłowa na połączeniu Parku Helenów z Parkiem Ocalałych.
Zakres robót obejmuje:
- Prace przygotowawcze,
- Prace nawierzchniowe,
- Oznakowanie i urządzenia zabezpieczające,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie III SIWZ pn. „Dokumentacja projektowa oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych”.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
25/04/2013 11:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.