Publications Office of the EU
Apvienotā Karaliste-Beckenham: Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Apvienotā Karaliste-Beckenham: Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    24/02/2020
  • Termiņš
    30/04/2021
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Langley Park Learning Trust
Izpildes vieta
NUTS code: UKI6 Outer London - South
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: UKI London
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
55520000 Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,057,222.00 GBP
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
CA7037
Apraksts

OJEU tender for 3 years.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Langley Park Learning Trust
Pasta adrese: Langley Park School for Boys, South Eden Park Road
Pilsēta: Beckenham
NUTS kods UKI
Pasta indekss: BR3 3BP
Valsts: GBR
Galvenā adrese: www.lplt.org.uk
Elektroniski:
https://suppliers.multiquote.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
4,057,222.00 GBP
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.