Publications Office of the EU
D-Ķelne: Kaļķi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

D-Ķelne: Kaļķi

  • Publicēts
    27/09/2012
  • Termiņš
    23/11/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/11/2012
  • Piešķirts
    28/11/2012
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
AVG Köln mbH
Izpildes vieta
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
44921200 Kaļķi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
482,250.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
035/12 BM
Apraksts

Lieferung von Weißfeinkalk nach DIN 19611
CaO-Gehalt ca. 96 %, t 60 °C = 1-4 Min.
Qualität für Müllverbrennungsanlagenm

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/11/2012 00:00
CPV kods

44921200 - Kaļķi

09000000 - Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti

09100000 - Degvielas

Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
482,250.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Spenner Zement GmbH & Co. KG
Pasta adrese: Hüchtchenweg
Pilsēta: Erwitte
Pasta indekss: 59597
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.