Publications Office of the EU
ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

  • Publicēts
    02/06/2025
  • Termiņš
    24/06/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/06/2025
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ΕΥΔ ΣΣ ΚΑΠ
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79411000 Vispārējās vadības konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,728,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

«Παροχή υπηρεσιών Συμβούλου Υποστήριξης προς την ΕΥΕ ΠΑΑ στις Παρεμβάσεις Π3-78.1 «Εκπαίδευση - κατάρτιση γεωργών- δασοκόμων» και Π3-78.2 «Συμβουλευτικές υπηρεσίες γεωργών και δασοκόμων και λοιπών ενδιαφερόμενων ομάδων (stakeholders) καθώς και κατάρτιση Γεωργικών και Δασοκομικών Συμβούλων» του ΣΣ ΚΑΠ 2023 – 2027 και στις εργασίες του Συντονιστικού οργάνου AKIS»

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.promitheus.gov.gr
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
www.promitheus.gov.gr
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/06/2025 12:00
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
1,728,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.