Publications Office of the EU
Inpeilen en bodemonderzoek sloten en greppels (Almere) - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Inpeilen en bodemonderzoek sloten en greppels (Almere)

  • Publicēts
    11/10/2024
  • Termiņš
    25/11/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    25/11/2024
  • Piešķirts
    22/01/2025
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gemeente Almere
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NL230 Flevoland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
354,100.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
ING-24-014
Apraksts

Ingenieursdiensten, inmeten/inpeilen sloten en greppels gemeente Almere en indien nodig, aansluitend uitvoeren van bodemonderzoek Inpeilen en inmeten inclusief aanvullend bodemonderzoek van sloten en greppels gemeente Almere

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/352758
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/352758
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
25/11/2024 09:05
Piešķiršanas metode
Inpeilen en bodemonderzoek sloten en greppels (Almere)
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
354,100.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Tijhuis Ingenieurs B.V.
Pasta adrese:
Pilsēta: HOORN
Pasta indekss: 1624NR
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.