Publications Office of the EU
Local framework agreements for electrotenesters. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Local framework agreements for electrotenesters.

  • Publicēts
    01/12/2023
  • Termiņš
    09/01/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/01/2024
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Vestland fylkeskommune
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50710000 Ēku elektrotehnisko un mehānisko iekārtu remonta un uzturēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,500,000.00 NOK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
VLFK/23/316
Apraksts

The aim of this framework agreement is to cover Vestland County ́s need for electrotenester for stated areas. Vestland county is divided into 22 geographical areas for framework agreements for electrical work. A sub-contract will be awarded a quarter geographical area. This framework agreement applies to the geographical areas: - Area 1: Eid - Area 2: Sandane - Area 3: Stryn - Area 4: Outer North Earth - Area 8: Høyanger - Area 10: Årdal.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=2954&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=2954&GoTo=Tender
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/01/2024 12:01
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Price
Paredzamā vērtība
4,500,000.00 NOK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.