Publications Office of the EU
Vācija-Hamburga: Ēku tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Hamburga: Ēku tīrīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    04/03/2022
  • Termiņš
    20/04/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    20/04/2022
  • Piešķirts
    30/08/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Finanzbehörde Hamburg
Izpildes vieta
NUTS code: DE600 Hamburg
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE600 Hamburg
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
329,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
327,100.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
FB 2021002410
Apraksts

Ausgeschrieben wird die Gebäudereinigung im ReBBz Schule Leuschnerstraße, Leuschnerstraße 13, 21031 Hamburg für die Zeit vom 01.10.2022 bis auf weiteres. Bei dem Objekt handelt es sich um ein Schulgebäude mit einer Gesamtreinigungsfläche von 6.100 qm.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/0079cee8-0656-4746-89c0-6cdf603fbe67
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
20/04/2022 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
329,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
327,100.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Henning Facility Services GmbH
Pasta adrese: Am Sandtorkai 40
Pilsēta: Hamburg
Pasta indekss: 20457
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.