Publications Office of the EU
Vācija-Manheima: Mākslas iestāžu uzturēšanas un vadības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Manheima: Mākslas iestāžu uzturēšanas un vadības pakalpojumi

  • Publicēts
    22/06/2020
  • Termiņš
    12/08/2020
  • Piešķirts
    17/12/2020
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadt Mannheim — FB 60 — Fachbereich Baurecht.Bauverwaltung.Denkmalschutz.
Izpildes vieta
NUTS code: DE126 Mannheim, Stadtkreis
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE126 Mannheim, Stadtkreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
92320000 Mākslas iestāžu uzturēšanas un vadības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
950,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
41-41-001643700-004
Apraksts

Betrieb der Galerie Port 25 inkl. Durchführung von 4 Ausstellungen und 6 verkaufsfördernden Maßnahmen.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.auftragsboerse.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
950,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Kim Behm
Pasta adrese: Humboldtstraße 12
Pilsēta: Mannheim
Pasta indekss: 68169
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.