Publications Office of the EU
Francija-Saint-Maixent-l'École: Skābeklis - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Saint-Maixent-l'École: Skābeklis

  • Publicēts
    24/12/2016
  • Termiņš
    23/01/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/01/2017
  • Piešķirts
    24/02/2017
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Hôpital local de Saint-Maixent-l'École
Izpildes vieta
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
24111900 Skābeklis
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
108,485.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
160221
Apraksts

Fourniture d'oxygène médical vrac, fourniture de gaz et fluides médicaux conditionnés et d'air médical comprimé et maintenance des installations de distribution de gaz à usage médical.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_leo8kEg2HX
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/01/2017 14:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.