Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Varšava: Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi

  • Piešķirts
    02/03/2023
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Muzeum Wojska Polskiego
Izpildes vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
120,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
120,000.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP-4/2009
Apraksts

Szczegółowe opracowanie prac konkursowych pierwszego i drugiego etapu, wybranych w konkursie na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej, oraz nadzór autorski nad realizacją robót, dla części: wykonanie usług nadzoru autorskiego nad robotami budowlanymi przy budowie Muzeum Wojska Polskiego – I etap.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
120,000.00
Līguma galīgā vērtība
120,000.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: WXCA Sp. z o.o.
Pasta adrese:
Pilsēta: Warszawa
Pasta indekss:
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.