Publications Office of the EU
Vācija-Potsdama: Pārvaldes, aizsardzības un sociālā nodrošinājuma pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Potsdama: Pārvaldes, aizsardzības un sociālā nodrošinājuma pakalpojumi

  • Publicēts
    15/04/2022
  • Termiņš
    13/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    13/05/2022
  • Piešķirts
    08/06/2022
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Brandenburgischer IT Dienstleister
Izpildes vieta
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
75000000 Pārvaldes, aizsardzības un sociālā nodrošinājuma pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
V-22/0166
Apraksts

Leitung, Steuerung und Koordinierung des Projekts "Migration zu LVN 5.1"

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXSDYYDYHZN
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
13/05/2022 12:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
1.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: IABG mbH Niederlassung Berlin
Pasta adrese: Friedrichstraße 185 Haus E
Pilsēta: Berlin
Pasta indekss: 10117
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.