Publications Office of the EU
E-arhīvs - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

E-arhīvs

  • Publicēts
    14/07/2025
  • Termiņš
    31/08/2025
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gävle kommun
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE313 Gävleborgs län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,000,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
15584
Apraksts

Gävle pašvaldība plāno iepirkt jaunu e-arhīva risinājumu, kas tiks uzstādīts un pārvaldīts pašvaldības tehniskajā vidē. Jaunais risinājums aizstās pašreizējo e-arhīva risinājumu, ko pašlaik izmanto gan starpposma, gan galīgajai materiālu arhivēšanai no vairākām dažādām uzņēmējdarbības sistēmām.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.kommersannons.se/inkopgavleborg/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=28291
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.kommersannons.se/inkopgavleborg/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=28291
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts:
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
4,000,000.00 SEK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.