Publications Office of the EU
Čehijas Republika-Šenov u Nového Jičína: Elektrība - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehijas Republika-Šenov u Nového Jičína: Elektrība

  • Paziņots
    12/06/2014
  • Publicēts
    17/10/2014
  • Termiņš
    03/12/2014
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/12/2014
  • Piešķirts
    15/12/2014
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
VOP CZ, s.p.
Izpildes vieta
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09310000 Elektrība
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
40,000,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
25,583,750.00 CZK
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
052/3/2014
Apraksts

Předmětem veřejné dodávky jsou dodávky elektrické energie zemního plynu na rok 2015.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/12/2014 13:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.