Publications Office of the EU
E-Madride: Elektrība, siltumapgāde, saules enerģija un kodolenerģija - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

E-Madride: Elektrība, siltumapgāde, saules enerģija un kodolenerģija

  • Publicēts
    30/10/2012
  • Termiņš
    05/12/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    12/12/2012
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09300000 Elektrība, siltumapgāde, saules enerģija un kodolenerģija
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,747,514.62 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
6
Piedāvājuma atsauces numurs
12700082900
Apraksts

Suministro energía eléctrica alta/baja tensión varios edificios Servicios Centrales de la AEAT.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Pasta adrese: C/ Lérida, 32-34
Pilsēta: Madrid
Pasta indekss: 28020
Valsts: ESP
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
12/12/2012 12:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.