Publications Office of the EU
Francija-Nanterre: Autostāvvietu tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Nanterre: Autostāvvietu tīrīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    31/05/2023
  • Termiņš
    30/06/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    30/06/2023
  • Piešķirts
    20/07/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nanterre Coop Habitat
Izpildes vieta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90914000 Autostāvvietu tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
261,725.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

La consultation a pour objet la réalisation de prestations de nettoyage des parkings souterrains et extérieurs résidentialisés sur l’ensemble du patrimoine de Nanterre coop habitat. A ce titre, outre les enjeux d’hygiène, de santé et de confort évidents, l’entretien ménager de ces espaces est un enjeu majeur pour l’image et l’aspect de Nanterre coop Habitat et de ses locataires envers le public extérieur.
Les résidences concernées sont regroupées par antenne.
Le patrimoine immobilier est réparti sur 3 antennes de proximité :
Antenne du Centre ;
Antenne du Petit Nanterre ;
Antenne du Parc - Mont Valérien.
L’ensemble des résidences sont situées sur la commune de Nanterre.
Les prestations techniques attendues sont détaillées dans le Cahier des Clauses Techniques Particulières (C.C.T.P).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://marches.maximilien.fr/?page=Frame.ConsultationsOrganisme&org=a3v
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
30/06/2023 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
261,725.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Association Travail & Partage
Pasta adrese: 39 Rue du Chevaleret, 75013 Paris
Pilsēta: Paris
Pasta indekss: 75013
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.