Publications Office of the EU
Itāija-Teramo: Autostāvvietu pārvaldības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itāija-Teramo: Autostāvvietu pārvaldības pakalpojumi

  • Publicēts
    17/05/2021
  • Termiņš
    16/06/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    17/06/2021
  • Piešķirts
    19/05/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
COMUNE DI TERAMO
Izpildes vieta
NUTS code: ITF12 Teramo
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITF12 Teramo
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
98351000 Autostāvvietu pārvaldības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
6,016,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
6,016,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Con Deliberazione di Giunta Comunale n. 316 del 28/11/2020 e successive determine a contrarre n. 635 del 16.04.2021 e n. 667 del 23.04.2021 questa Stazione Appaltante ha deciso di affidare in concessione il “Servizio di gestione della sosta a pagamento su aree scoperte pubbliche e di uso pubblico del Comune di Teramo”, comprensivo del servizio di ingegneria e architettura relativo a: “Aggiornamento del Piano Urbano del Traffico e Piano Urbano della mobilità sostenibile nell'ambito della Concessione di servizi per la gestione parcheggi a pagamento del Comune di Teramo”, ai sensi dell’art.183, comma 15, del D.Lgs.50/2016, con diritto di prelazione a favore del soggetto promotore, come meglio specificato nella proposta e nel progetto preliminare, presentati dal soggetto promotore Società Cooperativa Sociale Easy Help e posti a base di gara.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Comune di Teramo
Pasta adrese: via Carducci 33
Pilsēta: Teramo
NUTS kods ITF12
Pasta indekss: 64100
Valsts: ITA
Galvenā adrese: www.comune.teramo.it
Elektroniski:
www.crabruzzo.pro-q.it
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/06/2021 09:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
6,016,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
6,016,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: EASY HELP Società Cooperativa Sociale
Pasta adrese:
Pilsēta: RECANATI
Pasta indekss:
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.