Publications Office of the EU
Somija-Oulu: Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Somija-Oulu: Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām

  • Publicēts
    27/03/2020
  • Termiņš
    15/05/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/05/2020
  • Piešķirts
    22/09/2020
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Oulun Infra -liikelaitos
Izpildes vieta
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50230000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,500,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,598,146.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
OUKA/2447/02.08.01/2020
Apraksts

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/05/2020 13:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,500,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
1,598,146.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Oulun Konetyö Oy
Pasta adrese: Kaulaintie 5
Pilsēta: Oulu
Pasta indekss: FI-90420
Valsts: FIN
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.