Publications Office of the EU
Dānija-Vejen: Amatniecības un mākslas inventārs - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dānija-Vejen: Amatniecības un mākslas inventārs

  • Publicēts
    22/08/2018
  • Atcelts
    04/09/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    24/09/2018
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Vejen Kommune
Izpildes vieta
NUTS code: DK03 Syddanmark
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DK03 Syddanmark
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
37800000 Amatniecības un mākslas inventārs
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,600,000.00 DKK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
18/6564
Apraksts

Udbud der vedrører levering af Kreative Materialer til Sydjysk Kommuneindkøb.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://permalink.mercell.com/90020766.aspx
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
24/09/2018 12:00
Pircēji
Varde Kommune
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,600,000.00 DKK
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.