Publications Office of the EU
Francija-Rennes: Ceļu satiksmes signālu uzstādīšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Rennes: Ceļu satiksmes signālu uzstādīšana

  • Publicēts
    24/05/2017
  • Termiņš
    04/07/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    05/07/2017
  • Piešķirts
    18/09/2017
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
DIR Ouest
Izpildes vieta
NUTS code: FR France
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR France
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45233294 Ceļu satiksmes signālu uzstādīšana
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,500,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
835,142.76 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
17-DIR-UEX-004
Apraksts

Fourniture, pose, dépose et entretien de signalisation directionnelles: portiques, potences et Haut-Mâts pour la DIR Ouest.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=333038&orgAcronyme=d4t
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
05/07/2017 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.