Publications Office of the EU
Čehija-Moravský Krumlov: Arhitektūras, inženiertehniskie un mērniecības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehija-Moravský Krumlov: Arhitektūras, inženiertehniskie un mērniecības pakalpojumi

  • Publicēts
    25/11/2022
  • Termiņš
    04/01/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/01/2023
  • Piešķirts
    03/04/2023
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Město Moravský Krumlov
Izpildes vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71250000 Arhitektūras, inženiertehniskie un mērniecības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,840,000.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je: zhotovení projektových dokumentací v dále uvedených stupních (projektová dokumentace v rozsahu pro vydání společného povolení a projektová dokumentace pro provádění stavby), a to v rozsahu podle platného stavebního zákona, tj. předmětem plnění je: zajištění inženýrské činnosti za účelem vydání společného povolení nebo ohlášení stavby; výkon autorského dozoru; veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektových dokumentací a získání společného povolení pro budoucí veřejné zakázky stavebních prací s názvem „Revitalizace nám. T.G. Masaryka Moravský Krumlov“.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://nen.nipez.cz/profil/mestomoravskykrumlov
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/01/2023 08:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
3,840,000.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Atelier 99 s.r.o.
Pasta adrese: Purkyňova 71/99
Pilsēta: Brno, Královo Pole
Pasta indekss: 612 00
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.