-
Publicēts18/01/2024
-
Termiņš06/02/2024
-
Piedāvājumu atvēršana06/02/2024
-
Piešķirts27/05/2024
-
Šodien01/09/2026
Papildpielāgojumi
Invitation to Tender for the provision of outsourced Data Protection Officer Services for Bord Bia.
The management of Bord Bia are seeking to outsource the services of a Data Protection Officer Services for the organisation. The duties and responsibilities of the successful tenderer, as Data Protection Officer of Bord Bia, are as set out in the applicable data protection legislation.
https://www.etenders.gov.ie/epps/eawarding/showTenderList.do?resourceId=2808826
https://www.etenders.gov.ie/epps/eawarding/showTenderList.do?resourceId=2808826
Veids: cost
Apraksts: Cost @ 30%
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 30
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Quality @ 70%
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 70
Pasta adrese:
Pilsēta: Dundalk
Pasta indekss: X91 RW26
Valsts:
Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.