Publications Office of the EU
Polija-Tarnowskie Góry: Ielu apgaismojuma tehniskās apkopes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Tarnowskie Góry: Ielu apgaismojuma tehniskās apkopes pakalpojumi

  • Piešķirts
    31/12/2020
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gmina Tarnowskie Góry
Izpildes vieta
NUTS code: PL229 Gliwicki
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL229 Gliwicki
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50232100 Ielu apgaismojuma tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
908,587.20
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
800,936.64 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
BZP.271.56.2020
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania w stałej sprawności technicznej oświetlenia drogowego zlokalizowanego na terenie gminy Tarnowskie Góry zapewniającej w porze wieczorno-nocnej ciągłości oświetlenia ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców oraz chodników i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie gminy Tarnowskie Góry w 2021 r.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
908,587.20
Līguma galīgā vērtība
800,936.64 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Tauron Nowe Technologie S.A.
Pasta adrese: ul. Powstańców Śląskich 20
Pilsēta: Wrocław
Pasta indekss: 53-314
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.