Publications Office of the EU
Francija-Parīze: Izstāžu, gadatirgu un kongresu organizēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Parīze: Izstāžu, gadatirgu un kongresu organizēšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    24/09/2019
  • Termiņš
    22/10/2019
  • Atcelts
    29/04/2020
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ministère de la défense
Izpildes vieta
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR101 Paris
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79950000 Izstāžu, gadatirgu un kongresu organizēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
2019 31 04 00 370 75 01
Apraksts

— conception et aménagement «Clé en main» du stand défense à l'occasion du salon international Eurosatory 2020 qui se tient du 8 au 12.6.2020 inclus au parc des expositions de Paris Nord-Villepinte.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Ministère de la Défense
Pasta adrese: 60 boulevard du Général Martial Valin
Pilsēta: Paris Cedex 15
NUTS kods FR101
Pasta indekss: 75509
Valsts: FRA
Kontaktpersona: Touitou Aurélia
Galvenā adrese: https://www.marches-publics.gouv.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.