Publications Office of the EU
D-Taufkirchen: Ēku karkasu izbūve - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

D-Taufkirchen: Ēku karkasu izbūve

  • Paziņots
    26/11/2011
  • Publicēts
    12/01/2012
  • Termiņš
    16/02/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/02/2012
  • Piešķirts
    30/03/2012
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Zweckverband Staatliche Realschule Taufkirchen
Izpildes vieta
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45223220 Ēku karkasu izbūve
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,500,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,775,482.84 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
LV 102
Apraksts

Baumeisterarbeiten (Sanitär Außen),

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Zweckverband der Walter-Klingenbeck-Realschule Taufkirchen
Pasta adrese: Köglweg 3
Pilsēta: Taufkirchen
Pasta indekss: 82024
Valsts: DEU
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/02/2012 09:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
4,500,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
4,775,482.84 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: R. Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG
Pasta adrese: Hans-Urmiller-Ring 35
Pilsēta: Wolfratshausen
Pasta indekss: 82515
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.