Publications Office of the EU
Vācija-Minhene: Farmācijas izstrādājumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Minhene: Farmācijas izstrādājumi

  • Publicēts
    10/04/2020
  • Piešķirts
    09/03/2021
  • Termiņš
    05/04/2022
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
AOK Bayern – Die Gesundheitskasse
Izpildes vieta
NUTS code: DE2 Bayern
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE2 Bayern
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33600000 Farmācijas izstrādājumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
10.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
21-037
Apraksts

Open house Rabattverträge Erlotinib Bekanntmachung vergebener Aufträge.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse
Pasta adrese: Carl-Wery-Str. 28
Pilsēta: München
NUTS kods DE2
Pasta indekss: 81739
Valsts: DEU
Kontaktpersona: Vergabestelle
Galvenā adrese: www.aok.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
10.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Hexal AG
Pasta adrese:
Pilsēta: Holzkirchen
Pasta indekss:
Valsts: DEU

Oficiālais nosaukums: TAD Pharma GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Cuxhaven
Pasta indekss:
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.