Publications Office of the EU
Apvienotā Karaliste-Glāsgova: Ķīmiskās vielas ūdens attīrīšanai - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Apvienotā Karaliste-Glāsgova: Ķīmiskās vielas ūdens attīrīšanai

  • Publicēts
    26/02/2020
  • Termiņš
    01/04/2020
  • Piešķirts
    18/11/2020
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Scottish Water
Izpildes vieta
NUTS code: UKM Scotland
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: UKM Scotland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
24962000 Ķīmiskās vielas ūdens attīrīšanai
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
108,000,000.00 GBP
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
SW19/CHE/1242
Apraksts

The successful supplier(s) will be required to deliver their allocated chemicals to various site locations within Scottish Water’s operational areas. Scottish Water’s requirement will cover water treatment and wastewater treatment will be utilised for a number of purposes including; coagulation, flocculation, PH adjustment, disinfectant, odour control, ammonia reduction and plumbosolvency management. The chemicals required must be supplied in 1000L IBC’s, pressure bins, drums, bulk deliveries or packed goods. Estimated annual usage per chemical is attached in the supporting documents of the PQQ. There is no guarantee given on these volumes. Chemicals required through the framework include: Ammonium Sulphate, Caustic Soda, Hydrochloric Acid, Phosphoric Acid, Mono Sodium Phosphate, Poly-Aluminium Chloride, Sodium Carbonate, Sodium Hypochlorite, Sulphuric Acid, Citric Acid, Sodium Bisulphite, Polyelectrolytes, Ferric Sulphate, OSEC Salt, Aluminium Sulphate and Odour Control Chemicals.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Scottish Water
Pasta adrese: 6 Buchanan Gate
Pilsēta: Glasgow
NUTS kods UKM
Pasta indekss: G33 6FB
Valsts: GBR
Galvenā adrese: https://www.scottishwater.co.uk/
Elektroniski:
https://www.delta-esourcing.com/tenders/UK-UK-Glasgow:-Water-treatment-chemicals./NJVTC6S5B7
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
108,000,000.00 GBP
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Brenntag UK Ltd
Pasta adrese: Suites 31-33 Edwin Foden Business Centre Moss Lane, CW11 3AE
Pilsēta: Sandbach
Pasta indekss:
Valsts: GBR

Oficiālais nosaukums: Charles Tennant and Company Ltd
Pasta adrese: Craighead, Whistleberry Road Blantyre, G72 0TH
Pilsēta: Glasgow
Pasta indekss:
Valsts: GBR

Oficiālais nosaukums: Feralco UK
Pasta adrese: Northshore Road Carron Dock, FK3 8UB
Pilsēta: Grangemouth
Pasta indekss:
Valsts: GBR

Oficiālais nosaukums: SNF (UK) Ltd 1
Pasta adrese: Red Hall Crescent Paragon Business Village, West Yorkshire WF1 2DF
Pilsēta: Wakefield
Pasta indekss:
Valsts: GBR

Oficiālais nosaukums: Airedale Chemical Company Ltd
Pasta adrese: Airedale Mills Skipton Road Crosshills, West Yorkshire BD20 7BX
Pilsēta: Keighley
Pasta indekss:
Valsts: GBR

Oficiālais nosaukums: Taytech Environmental Ltd
Pasta adrese: Unit 3, Capital Business Park, 11a Drakemyre, North Ayrshire, KA24 5JD
Pilsēta: Dalry
Pasta indekss:
Valsts: GBR

Oficiālais nosaukums: Yara UK Ltd
Pasta adrese: Harvest House, Europarc, NE Lincolnshire, DN37 9TZ
Pilsēta: Grimsby
Pasta indekss:
Valsts: GBR

Oficiālais nosaukums: MuSol Ltd
Pasta adrese: Aire Valley Business Centre Lawkholme Lane, West Yorkshire BD21 3BB
Pilsēta: Keithley
Pasta indekss:
Valsts: GBR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.