Publications Office of the EU
Spānija-Vacarisses: Ēdināšanas pakalpojumi citiem uzņēmumiem vai citām iestādēm - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Spānija-Vacarisses: Ēdināšanas pakalpojumi citiem uzņēmumiem vai citām iestādēm

  • Paziņots
    08/05/2023
  • Piešķirts
    07/07/2023
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
AJUNTAMENT DE VACARISSES
Izpildes vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
Vairāki galvenie CPV kodi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,160,810.94 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
6.39 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
31/2023
Apraksts

CONCESIÓN DE SERVICIOS PARA LA EXPLOTACIÓN DEL SERVICIO DECOMEDORESESCOLARES DE LOS CENTROS DOCENTES PÚBLICOS DE VACARISSES Y ELSERVICIO DE COMEDOR DE LAS ACTIVIDADES DE VERANO ORGANIZADAS POR ELAYUNTAMIENTO DE VACARISSES

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not applicable
Paredzamā vērtība
1,160,810.94 EUR
Līguma galīgā vērtība
6.39 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: 7 i TRIA SLU,
Pasta adrese: Carrer Riu Anoia, 42-54
Pilsēta: EL PRAT DE LLOBREGAT
Pasta indekss: 08820
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.