Publications Office of the EU
Grieķija-Atēnas: Uzkopšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grieķija-Atēnas: Uzkopšanas pakalpojumi

  • Piešķirts
    13/01/2014
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
480,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
439,305.57 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
8041/6/140
Apraksts

Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας στις κτιριακές εγκαταστάσεις στέγασης Αστυνομικών Υπηρεσιών της Διεύθυνσης Αστυνομίας Αθηνών για το χρονικό διάστημα από 1.2.2014 έως 31.12.2014

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
480,000.00
Līguma galīgā vērtība
439,305.57 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ‘' ANAΞ Ανώνυμη Εταιρία Εμπορίου & Παροχής Υπηρεσιών'' με Δ.Τ. ‘' ΑΝΑΞ Α.Ε.‘'
Pasta adrese: Φλέμινγκ 8
Pilsēta: Τρίκαλα
Pasta indekss: 421 00
Valsts: GRC
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.