Publications Office of the EU
Spānija-Barakaldo: Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Barakaldo: Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli

  • Publicēts
    10/05/2021
  • Termiņš
    09/06/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/06/2021
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Osakidetza
Izpildes vieta
NUTS code: ES213 Bizkaia
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES España
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2021/01048
Apraksts

Adquisición de material de osteosíntesis para la OSI Barakaldo-Sestao.
Se ofertan treinta y dos lotes (ver Pliegos Técnicos).

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Osakidetza
Nacionālais reģistrācijas numurs: S5100023J
Pasta adrese: Avenida Miranda, 5
Pilsēta: Barakaldo
NUTS kods ES
Pasta indekss: 48902
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Agurne Insunza
Galvenā adrese: https://www.contratacion.euskadi.eus/informacion-general-perfil-contratante/w32-kpeperfi/es/?idioma=es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/06/2021 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.