Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Noteku tīrīšanas un iztukšošanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Varšava: Noteku tīrīšanas un iztukšošanas pakalpojumi

  • Publicēts
    15/10/2013
  • Termiņš
    26/11/2013
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/11/2013
  • Piešķirts
    20/12/2013
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90640000 Noteku tīrīšanas un iztukšošanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,828,268.60 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,122,564.30 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
DZP/68/PN/52/13
Apraksts

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Zarząd Dróg Miejskich
Pasta adrese: ul. Chmielna 120
Pilsēta: Warszawa
Pasta indekss: 00-801
Valsts: POL
Kontaktpersona: Kancelaria
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/11/2013 11:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
1,828,268.60 PLN
Līguma galīgā vērtība
1,122,564.30 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SPECTARE s.c.
Pasta adrese: Obrońców Tobruku 25 m. 144
Pilsēta: Warszawa
Pasta indekss: 01-494
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.