Publications Office of the EU
Rumānija-Bucuresti: Apsargu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumānija-Bucuresti: Apsargu pakalpojumi

  • Publicēts
    12/06/2013
  • Termiņš
    22/07/2013
  • Piedāvājumu atvēršana
    22/07/2013
  • Piešķirts
    14/02/2014
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale SA
Izpildes vieta
NUTS code: RO424 Timiş
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79713000 Apsargu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,464,755.20 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,770,963.20 RON
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Servicii de asigurare paza, protectie si securitate pentru obiectivele din cadrul DRDP Timisoara.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale din România SA – Directia Regionala de Drumuri si Poduri Timisoara
Pasta adrese: Str. Coriolan Baran nr. 18
Pilsēta: Timisoara
Pasta indekss: 300238
Valsts: ROU
Kontaktpersona: Serviciul Pregatire Organizare si Derulare Achizitii
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
22/07/2013 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
3,464,755.20 RON
Līguma galīgā vērtība
2,770,963.20 RON
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Axis Corporate Security SRL
Pasta adrese: Bd. Nicolae Balcescu, bl. B, sc. B, et. 1, ap. 18
Pilsēta: Deva
Pasta indekss: 330125
Valsts: ROU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.