Publications Office of the EU
F-Bordo: Veco ļaužu mājas celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Bordo: Veco ļaužu mājas celtniecības darbi

  • Piešķirts
    31/01/2011
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: FRI12 Gironde
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45215212 Veco ļaužu mājas celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
5,661,434.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2010/10
Apraksts

Construction à Ambarès-et-Lagrave d'un etablissement d'hébergement pour personnes âgées dépendantes (EHPAD) de 70 lits comprenant une unité psychogériatrique.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
5,661,434.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.