Publications Office of the EU
Atklāta konkursa procedūra saskaņā ar Likumdošanas dekrēta Nr. 36/2023 71. pantu par sabiedrības telemātisko platformu “Palīgpakalpojuma” piešķiršanai Ragusa ASP uz trim gadiem un ar iespēju to pagarināt uz pirmo gadu - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Atklāta konkursa procedūra saskaņā ar Likumdošanas dekrēta Nr. 36/2023 71. pantu par sabiedrības telemātisko platformu “Palīgpakalpojuma” piešķiršanai Ragusa ASP uz trim gadiem un ar iespēju to pagarināt uz pirmo gadu

  • Publicēts
    03/08/2026
  • Šodien
    03/09/2026
  • Termiņš
    22/09/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/09/2026
Statuss
Publicēts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI RAGUSA
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITG18 Ragusa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85000000 Veselības un sociālie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
13,835,202.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Atklāta konkursa procedūra saskaņā ar Likumdošanas dekrēta Nr. 36/2023 71. pantu par sabiedrības telemātisko platformu “Palīgpakalpojuma” piešķiršanai Ragusa ASP uz trim gadiem un ar iespēju to pagarināt uz pirmo gadu

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/09/2026 09:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: punteggio massimo qualità 70 punti; punteggio massimo prezzo 30 punti
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
13,835,202.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.