Publications Office of the EU
Laboratorijas mēbeļu piegāde - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laboratorijas mēbeļu piegāde

  • Publicēts
    18/04/2025
  • Termiņš
    27/05/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/05/2025
  • Piešķirts
    08/07/2025
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR"
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: LV006 Rīga
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39180000 Laboratorijas mēbeles
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
212,055.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
169,776.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
BIOR2025/9/AK
Apraksts

Laboratorijas mēbeļu piegāde

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/05/2025 14:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.