Publications Office of the EU
Francija-Montreuil: Datoru atbalsta un konsultāciju pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Montreuil: Datoru atbalsta un konsultāciju pakalpojumi

  • Publicēts
    22/04/2022
  • Termiņš
    30/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    31/05/2022
  • Piešķirts
    23/08/2022
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
direction Générale Finances Publiques
Izpildes vieta
NUTS code: FR France
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR France
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72600000 Datoru atbalsta un konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
320,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
354,512.63 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
DGFiP-DGS-2100037
Apraksts

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
31/05/2022 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
320,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
354,512.63 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: jiliti sas
Pasta adrese: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
Pilsēta: Rungis Cedex
Pasta indekss: 94150
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.