Publications Office of the EU
Vācija-Burg: Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Burg: Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi

  • Paziņots
    31/10/2015
  • Publicēts
    26/12/2015
  • Termiņš
    02/02/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    02/02/2016
  • Piešķirts
    20/04/2016
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadt Burg
Izpildes vieta
NUTS code: DEE06 Jerichower Land
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,035,270.42 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
60 21 20.818-A
Apraksts

Garten- und Landschaftsbauarbeiten Flickschuparkpark.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
02/02/2016 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
2,035,270.42 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Otto Kittel GmbH & Co. KG
Pasta adrese: OT Zorbau, Bayerische Straße 2
Pilsēta: Lützen
Pasta indekss: 06686
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.