Publications Office of the EU
Ikgadēja paraugu ņemšana no 460 līdz aptuveni 530 gruntsūdeņu mērīšanas punktiem Šlēsvigas-Holšteinas štatā - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Ikgadēja paraugu ņemšana no 460 līdz aptuveni 530 gruntsūdeņu mērīšanas punktiem Šlēsvigas-Holšteinas štatā

  • Publicēts
    20/02/2024
  • Termiņš
    28/03/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    02/04/2024
  • Piešķirts
    03/05/2024
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Land Schleswig-Holstein vertreten durch das Landesamt für Umwelt endvertreten durch die Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEF0B Rendsburg-Eckernförde
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90733000 Ar ūdens piesārņojumu saistīti pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
818,637.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
ZV-M5-24-0212000-412.06
Apraksts

Lai īstenotu “Vispārējos administratīvos noteikumus nitrātu un eitrofikācijas zonu noteikšanai (AVV teritorijas noteikšana — AVV GeA)”, principā slāpekļa pārpalikuma saturs jānosaka visos apzīmēšanas tīkla mērījumu punktos, lai varētu izdarīt secinājumus par sākotnējo nitrātu daudzumu, kas ievadīts gruntsūdeņos. Šajā izmeklēšanā būtu jāiekļauj arī citi mērījumu punkti operatīvajā mērīšanas tīklā saskaņā ar EUWRRL. Lai veiktu testu, jāveic kvalificēta paraugu ņemšana un pēc tam jāveic gāzu slāpekļa (N2) un argona (Ar) analīze gruntsūdeņos (N2/Ar metode). Tā kā denitrifikācija notiek tikai noteiktu apstākļu klātbūtnē gruntsūdeņos un tā rezultātā tiek atbrīvoti denitrifikācijas reakcijas proclects, lai novērtētu rezultātus, ir jāzina citu sastāvdaļu koncentrācija. Tāpēc gruntsūdeņu paraugos jāpārbauda arī galvenās pielikumā norādītās sastāvdaļas. Analīzes rezultātus novērtē un apkopo saskaņā ar noteikto metodi.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.meinauftrag.rib.de
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.meinauftrag.rib.de
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
02/04/2024 10:00
Piešķiršanas metode
Preis
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
818,637.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: AGROLAB Potsdam GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Potsdam
Pasta indekss: 14473
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.