Publications Office of the EU
TEMPEST seadmed ja nende lisatarvikud (sh elutsükli tagamine) - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

TEMPEST seadmed ja nende lisatarvikud (sh elutsükli tagamine)

  • Publicēts
    22/06/2023
  • Termiņš
    10/07/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/07/2023
  • Piešķirts
    06/09/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus
Izpildes vieta
NUTS code: EE Eesti
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
8,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
8,000,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
7
Piedāvājuma atsauces numurs
260047
Apraksts

TEMPEST seadmed ja nende lisatarvikud (sh elutsükli tagamine)

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/5494200/tenders
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/5494200/tenders
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/07/2023 11:00
Pircēji
Sihtasutus CR14
Välisministeerium
Kaitseliit
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.