Publications Office of the EU
Spānija-Madride: Datoru iekārtas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Madride: Datoru iekārtas

  • Publicēts
    15/06/2020
  • Termiņš
    24/06/2020
  • Piešķirts
    27/10/2020
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
S. E. Correos y Telégrafos, S. A.
Izpildes vieta
NUTS code: ES España
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES España
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30230000 Datoru iekārtas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,567,500.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
402,138.23 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Renovación y mantenimiento hardware del Sistema de Direccionamiento de Clientes de Correos

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Sociedad Estatal Correos y Telégrafos, S. A.
Pasta adrese: Vía Dublín, 7
Pilsēta: Madrid
NUTS kods ES
Pasta indekss: 28042
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Unidad de Contratación
Galvenā adrese: http://www.correos.es/ss/Satellite/site/pagina-perfil_contratante/sidioma=es_ES?idiomaWeb=en_GB
Elektroniski:
https://contrataciondelestado.es/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
4,567,500.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
402,138.23 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Algoritmos, Procesos y Diseños, S. A.
Pasta adrese:
Pilsēta: Madrid
Pasta indekss:
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.