Publications Office of the EU
Itāija-Roma: Vispārējās vadības konsultāciju pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Itāija-Roma: Vispārējās vadības konsultāciju pakalpojumi

  • Publicēts
    25/08/2018
  • Termiņš
    29/10/2018
  • Piešķirts
    07/10/2019
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Agea — Agenzia per le erogazioni in agricoltura
Izpildes vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79411000 Vispārējās vadības konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
5,046,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,563,200.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Servizi di consulenza professionale e supporto specialistico nell’ambito delle funzioni di gestione e certificazione, nonché di controllo amministrativo di primo livello e di controllo di qualità su sistemi di controllo oggettivo da effettuarsi in relazione alle operazioni finanziate nell’ambito del Programma operativo I del Fondo Europeo per gli Aiuti agli Indigenti (FEAD).

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Agea — Agenzia per le Erogazioni in Agricoltura
Pasta adrese: Via Palestro 81
Pilsēta: Roma
NUTS kods ITI43
Pasta indekss: 00185
Valsts: ITA
Kontaktpersona: Dr.ssa Maria Grazia Ciofani
Galvenā adrese: http://www.agea.gov.it
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
5,046,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
2,563,200.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: PricewaterhouseCoopers Advisory S.p.A.
Pasta adrese: Via Monte Rosa 91
Pilsēta: Milano
Pasta indekss: 20149
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.